سبد خرید 0

برگه‌ها و نوشته‌ها در وردپرس چه تفاوتی باهم دارند؟

تفاوت برگه و نوشته

جهت تماشای این ویدیو در مشاهده ویدیو در یوتیوب  کلیک کنید !

تفاوت برگه و نوشته

پس از این که وردپرس خود را نصب کردید ، برای اینکه بتوانید محتوایی تولید کنید به برگه یا نوشته نیاز دارید. آیا تفاوت این دو را می‌دانید؟ می‌دانید چه زمان باید از هرکدام استفاده کرد؟ همانطور که می‌دانید دو نوع پست تایپ در وردپرس وجود دارد ، نوشته و برگه که هر کدام تفاوت‌هایی با هم دارند. وقتی که به صفحه افزودن نوشته در وردپرس و افزودن برگه در وردپرس مراجعه می‌کنید در حالت کلی محتوای این دو صفحه جز در چند مورد تفاوت چندانی با هم ندارند.

در این مقاله تیم حاجی وبمستر قرار است تفاوت این دو را باهم بررسی کنیم.

با ما همراه باشید.

برگه در وردپرس

برگه‌ها در وردپرس حالت ایستا دارند به این معنا که زمانیکه ایجاد می‌شوند دیگر برای مدت زیادی نیاز به تغییر ندارند.(در صورت نیاز می‌توانید آنها را تغییر دهید.) زمانی که شما برگه ای ا ایجاد می‌کنید هیچ اثری از آن در صفحات وبسایتتان مشاهده نمیکنید به این دلیل که برگه‌ها یک لینک تولید می‌کنند که فقط از آن طریق قابل مشاهده است بطور مثال می‌توان به صفحاتی مانند قوانین سایت ، سوالات شما و تماس با ما اشاره کرد. برگه‌ها را نمی‌توان دسته‌بندی یا برچسب گذاری کرد، اما می‌توان برگه‌ای را زیر مجموعه برگه‌ی دیگر قرار داد. همچنین قابلیت درج نظر و مدیریت نظرات را ندارند.

نوشته‌ها در وردپرس

از طرف دیگر نوشته در وردپرس حالت پویا دارند. اگر شما بخواهید مقاله‌ای در مورد هر موضوعی بنویسید نیاز است که آن را در قسمت ، نوشته‌ها قرار دهید. نوشته‌ها در مقابل نیاز به بروزرسانی دارد و به زمان حساس هستند. نوشته‌ها را می‌توان دسته بندی کرد و برای هر مقاله برچسب متفاوت ایجاد کرد.

همچنین نوشته ها قابلیت دریافت نظر را دارند که در سئو بسیار مهم است.

آیا سئو در برگه و نوشته متفاوت است؟

برگه‌ها و نوشته‌ها هر دو قابلیت سئو دارند، تنها تفاوتی که دارند در بروزرسانی این دو است. باید به این موضوع دقت کرد که صرفه نظر از برگه یا نوشته ، برای این که بتوان صفحه‌ای دیده شود نیاز به بروزرسانی ، اشتراک گذاری و لینک‌های داخلی و خارجی معتبر دارد.

برگه یا نوشته ؟!

خب تا به اینجا کار متوجه تفاوت‌های برگه و نوشته شدید. اما در زمان استفاده از هر کدوم باید به یکسری نکات دقت کنید.

1- اگر می‌خواهید مطلبی ایجاد کنید که مدت زیادی قرار نیست بروز شود از برگه استفاده کنید مانند برگه تماس با ما.

2- اگر می‌خواهید مطلبی ایجاد کنید که در گذر زمان قدیمی می‌شود و نیاز به بروزرسانی آن است از نوشته استفاده کنید. اگر قسمت بلاگ در سایتتان دارید حتما به تولید محتوا فکر کنید که یکی از راه‌های افزایش بازدید ، محتوا خوب است.

3 – اگر وبسایت خبری دارید حتما از نوشته استفاده کنید. به دلیل که محتواهای سایت‌های خبری هر روز تازه می‌شوند و نیاز به بروزرسانی هر روز اینچنین محتواهایی است.

جمع بندی

خب به انتهای این مقاله رسیدیم ، امیدواریم که این مقاله به شما در تصمیم گیری انتخاب برگه یا نوشته کمک کرده باشد. اگر سوالی دارید در قسمت کامنت بگذارید.

موفق باشید.

از دسـت نـدهیـد… !

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!

درباره نویسنده ...
فراوبمستر
فراوبمستر یک سایت با خدمات مختلف در حوزه کار و کسب و فروش اینترنتی و همچنین یک آکادمی آموزش راه اندازی و ادارهِ کسب و کار آنلاین است که دانستن آن برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت می کند بسیار مهم است .
دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین مطالب
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://farawebmaster.com/?p=8881
در این مقاله چه می‌خوانید ؟
بارگزاری کمی زمانبر است!
احتما وجود ویدیو | آزمون | gif
online chat
در حال انتقال ...
به هر روشی که راحترید، ما آماده پاسخگویی هستیم.

شماره تماس

013-91015605

WhatsApp , Telegram

09101104711

فراوبمستر - لوگو