طراحی سایت با وردپرس

دوره طراحی سایت با وردپرس | در این دوره یاد میگیرید که چطور با وردپرس یک سایت حرفه‌ای راه اندازی و مدیریت کنید.

وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا است که امروزه بسیاری از سایت ها از CMS استفاده میکنند و بسیاری از متخصصان فضای مجازی از آن برای کسب درآمد استفاده می‌کنند.
بله برای کسب درآمد کافی است طراحی سایت با وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید؛ سپس میتوانید با آن برای کسب وکار های کوچک تا متوسط (و در گاهی اوقات بزرگ) سایت طراحی و راه اندازی کنید و از این راه کسب درآمد کنید.

 
 

سایت رسمی وردپرس، wordpress.org می‌باشد که برای دانلود زبان فارسی وردپرس میتوانید از سایت fa.wordpress.org اقدام کنید.

چگونه از وردپرس پول دربیاوریم ؟

برای کسب درآمد از وردپرس باید بدانید زمانی می‌توانید از وردپرس پول دربیاورید که خودتان آن را به صورت کامل یاد گرفته باشید.

بعد از یادگیری وردپرس از چند طریق میتوانید از آن کسب درآمد کنید به عنوان مثال:

و کارهای دیگر که در این دوره به صورت مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

وردپرس در صفحه اول گوگل

زمانی که در گوگل جستجو می‌کند، سایت هایی را در صفحه اول آن مشاهده می‌کنید،  این سایت ها به خودی خود در صفحه اول گوگل قرار نگرفته اند و فعالیت های زیادی روی آنها انجام شده تا بتوانند در صفحه اول باشند؛

حالا سوال اینجاست آیا سایت هایی که با وردپرس راه اندازی شده اند میتوانند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند؟

پاسخ بله است.

بسیاری از سایت هایی که در صفحه اول گوگل و حتی اولین لینک گوگل هستند با وردپرس راه اندازی شده اند. 

به عملیاتی که شما انجام می‌دهید تا سایت شما در صفحه یا لینک اول گوگل قرار بگیرد، اصطلاحا سئو (seo) می گویند، با یاد گیری وردپرس و سئو که در ادامه این دوره به آن میپردازیم، شما میتوانیدد در نتایج بالای گوگل باشید و کسب درآمد عالی داشته باشید.

سئو وردپرس

یکی از افزودنی های وردپرس برای سئو، بیش از 176.000.000 بار نصب و فعال شده است. این یعنی وردپرس در زمینه سئو هم خوب عمل کرده است.

پیش نیاز دوره آموزش وردپرس چیست ؟

اگر یک کامپیوتر یا لپ تاپ دارید و یک خط اینترنت (که حتما اینترنت دارید، در غیر این صورت حتی نمیتوانستید این متن را در اینترنت مشاهده کنید،) میتوانید وردپرس را یادبگیرید و از آن کسب در آمد کنید.

هزینه ساخت سایت با وردپرس

راه اندازی سایت با وردپرس هزینه بسیار کمی دارد و شما با پرداخت هزینه دامنه و هاست، و بدون پرداخت هزینه اضافی، میتوانید سایت راه اندازی کنید اما به شرط اینکه این دوره آموزش رایگان راه اندازی سایت با وردپرس را به صورت کامل مشاهده، و یاد بگیرید.

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!

دیدگاهتان را بنویسید