حاجی وبمستر یک سایت با خدمات مختلف در حوزه کسب و کار های اینترنتی و همچنین یک کانال مناسب جهت آموزش های اداره کسب و کار است. هدف اصلی حاجی وبمستر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای مالکان کسب و کارهای سنتی است و ارائه آموزش هایی در این زمینه که بتوانند کسب و کار دیجیتال خود را مدیریت کنند و همچنین هدف آن افزایش فروش محصولات است.

advanced divider

کلیه موارد استفاده شده و محتویات متنی و تصویری بکار رفته در حاجی وبمستر مشمول قوانین مالکیت فکری می باشد. در نتیجه استفاده از این موارد در جای دیگر و بدون اجازه و شرایطی مجاز نمی باشد.

advanced divider

حاجی وبمستر متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و جای ابهامی باقی نگذارد.

advanced divider

فعالیت کاربران باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده این گونه فعالیت ها حاجی وبمستر می تواند ارتباط کاربر را با وب سایت قطع نماید.

advanced divider

در موقع ثبت نام یا پر نمودن فیلد های محصولات، اطلاعات داده شده باید صحیح باشد تا در صورت وجود مشکل بتوان تماس برقرار و مشکلات را برطرف کرد.

advanced divider

کاربر می بایست از هر گونه فعالیت غیرمجاز مانند تلاش در جهت نفوذ به پایگاه داده حاجی وبسمتر، تجاوز به حریم خصوصی دیگران، ارائه مطالب نادرست و گمراه‌کننده و… خودداری نماید.

advanced divider

مشتریان مجاز نیستند هر یک از محصولات و خدمات (پولی) حاجی وبمستر را انتشار دهند یا پخش کنند. و این کار غیر اخلاقی محسوب می شود.

advanced divider

حاجی وبمستر تعهد خود را در قبال نگاه داشتن اطلاعات شخصی کاربران اعلام می دارد و حافظ آن ها می باشد.

advanced divider

حاجی وبمستر از شماره موبایل کاربران به جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی و آگهی از تخفیف ها استفاده می‌نماید و متعهد می‌شود که آن را در دسترس دیگران قرار ندهد.

advanced divider

همچنین مشترك متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافق نامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات حاجی وبمستر را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می كند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود.