سبد خرید 0

خدمات سئو سایت حــرفــه‌ای...!

تمـام خـدماتـی را که نیاز دارید تا در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید را ارائه میکنیم پس،جــای هیــچ نــگــرانــی نــیــســت!  سئو فرایندی است که اگر به درستی اجرا شود باعث افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو می‌شود. همواره بزرگترین کانال ورودی سایت؛ هدفمندترین کاربران و موثرترین عامل افزایش فروش، سئو (SEO) است. پس از خدمات سئو غافل نشوید!

 
 
 
 

خدمات سئو شامل چیست؟

خدمات سئو , آنالیز سایت
آنالیز سایت

بهبود مشکلات فنی، بهبود عملکرد سایت، بهبود رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو، بهبود تجربه کاربری، بهبود سرعت بارگیری سایت و… در این بخش انجام می‌شود.

خدمات سئو , استراتژی سئو
تدوین استراتژی سئو

یک برنامه جامع طراحی می شود تا بدانید که در هرمرحله چه باید کنید. نقشه راهی که شما را هدایت می کند. با یک استراتژی درست، قطعا هر کسب و کاری رشد خواهد کرد.

خدمات سئو , مشاوره سئو
مشاوره سئو

در مشاوره سئو، ابتدا سایت بررسی شده و نقاط ضعف و قدرت آن شناسایی می‌شود  و طبق جلسه ای با کارفرما، گزارش و مسیر درست ادامه فعالیت سئو ارائه خواهد شد.

منتورینگ سئو

در صورتی که می‌خواهید سئو سایت را خودتان انجام دهید و فقط نیاز به یک راهنما دارید، از منتورینگ استفاده کنید. منتور در تمام مراحل انجام سئو سایت درکنار شما است.

خدمات سئو سایت

وقتی که پربازدید ترین سایت دنیا گوگل (Google.com) است، یعنی گوگل نسبت به پلتفرم های دیگر مانند اینستاگرام و… بسیار بیشتر بازدید و درآن جستجو اتفاق می‌افتد. با سئو کردن سایت فرصت طلایی برای حضور در نتایج گوگل را از دست ندهید.

 
 
 
 

آمـار: 8.5 مـیـلـیـارد جـستـجـو در گـوگـل فـقـط در (1) روز

 
 
خدمات سئو, خدمات seo , میزان جستجو در گوگل در یک روز

مزایا خدمات سئو سایت

 
 

افزایش رتبه

با بهینه‌سازی وب سایت، رتبه آن در نتایج جستجو افزایش می‌یابد. دیده شده و کلیک می‌شود.

 
 

افزایش ترافیک

بالا رفتن رتبه در نتایج جستجو، ترافیک سایت را افزایش داده و مخاطبان بیشتری جذب می‌شوند.

افزایش فروش

با افزایش ترافیک وب سایت و با یک استراتژی درست، بازدید کنندگان به خریدار تبدیل می‌شوند.

برند سازی

سئو به ایجاد برند شما کمک می‌کند. پس از برند سازی، برند شما به سئو کمک خواهد کرد.

بهبود تجربه کاربری

با بهینه سازی سایت برای موبایل، تجربه کاربری بهبود پیدا می‌کند که اولیت اول گوگل است.

بهترین استراتژی

با استفاده از یک استراتژی کارآمد، از ابتدا، انتهای موفقیت کسب و کار خود را خواهید دید!

پلن های خدمات سئو
پـلـن‌های سـئـو فراوبـمـسـتر

به دلیل مشخص نبودن قیمت سئو برای هر سایت، لطفا تماس بگیرید.

خدمات سئو , پلن پایه خدمات سئو

پلن پایه SEO

مــاهــانــه

تــمــاس بـگـیـریـد

خدمات سئو , خدمات seo, پلن حرفه ای خدمات سئو

پلن حرفه‌ای SEO

مــاهــانــه

تــمــاس بـگـیـریـد

خدمات سئو , خدمات seo, پلن اختصاصی خدمات سئو

پلن اختصاصی SEO

مــاهــانــه

تــمــاس بـگـیـریـد

بخشی از خدمات سئو فراوبمستر

 
 
خدمات
توضیحات
نصب ابزار سرچ کنسول گوگل
ابزار Google Search Console به شما امکان تحلیل درستی از سایت، مشاهده خطاهای تکنیکال و هدس زدن آینده سایت را می دهد.
نصب ابزار آنالیز گوگل
با استفاده از ابزار Google Analytics می توانید آمار دقیقی از ترافیک ورودی به سایت خود را مشاهده کنید.گزارش های مانند: کاربران از کدام مناطق وارد سایت شما می‌شوند - با چه دستگاهی از سایت دیدن می کنند - کدام صفحات را بیشتر بازدید می کنند -و بسیاری از موارد دیگر که به شما در روند پیشرفت کمک بسزایی می کنند.
آنالیز مهمترین رقبا
مطمئنا یکی از ابزارهایی که به شما کمک می کند تا زودتر مراحل پیشرفت را طی کنید، بررسی و آنالیز رقبا می باشد. به کمک آنالیز رقبا می توانید نقاط ضعف آنها را شناسایی کنید و با پوشش دادن به کنید آن نقاط، ترافیک سایت و فروش خود را افزایش دهید.
تحقیق جامع کلمات کلیدی
با تحقیق درست کلمات کلیدی از این مراحل به خوبی رد خواهید شد: شناخت تقاضای و نیاز مخاطبین - شناخت بازار - شناخت رقبا - تدوین صحیح استراتژی و… که با در دست داشتن این اطلاعات، می توان برنامه ریزی صحیحی برای کسب و کار خود داشت. ما لیست کاملی از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما را در دست داریم!
دسته بندی کلمات کلیدی
رفتار گوگل با نوشته ها به این صورت است که: زمانی که شما محتوایی را در سایت خود انتشار می دهید، باید کلمات مترادف و نزدیک به کلمه کلیدی اصلی را در نوشته خود درج کنید. اگر این کار را درست انجام دهید گوگل متوجه موضوع نوشته شما خواهد شد و جایگاه مناسبی به آن نوشته خواهد داد. هدف ما در دسته بندی کلمات کلیدی دقیقاً این موضوع است.
ارائه استراتژی سئو سایت
شاید زیاد کلمه استراتژی را شنیده باشید! استراتژی یعنی از چه راهی، با چه سرعتی، با چه ابزاری و در چه تاریخی حرکت کنید تا به نتیجه برسید .در این مرحله ما به شما راه و روش هایی را ارائه می‌کنیم که اگر طبق برنامه ریزی عمل کنید بی شک به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید
بررسی سئو داخلی
برای شروع سئو ابتدا باید ساختار داخلی و سئو تکنیکال را بررسی کرد. با بررسی و یافتن ایراداتی که در ساختار داخلی وجود دارد و رفع آنها، سایت آماده برای سئو خارجی (تحت شرایطی) می شود. ما در این بخش گزارش ایرادات فنی سایت اعم از لینک سازی داخلی، خطای های 404 موجود سایت، سرعت صفحات و … را ارائه می دهیم.
بررسی سئو خارجی
در مرحله بررسی سئو خارجی: ما لینک های بی کیفیت ، با کیفیت و اسپم را شناسایی می کنیم. همچنین لینک هایی که قبلا ساخته اید و اکنون حذف شده اند و حتی توزیع انکر تکست ها را بررسی میکنیم و با ارسال گزارش به شما، متوجه خواهید شد که در چه سایت هایی نباید لینک سازی کنید و از چه سایت هایی لینک دریافت کنید باعث رشد شما خواهد شد.
برنامه لینک سازی سالم
لینک سازی در بحث بسیار مهمی است که به درستی آنرا انجام ندهید قطعاً بزرگترین ضربه را خواهید خورد. پس لینک سازی باید برنامه و از روی اصول باشد . در این مرحله سایت هایی که می توانید در آن لینک سازی کنید که باعث افزایش رتبه سایت شود و همچنین سایت های مرتبط با حوزه کاری شما جهت درج رپورتاژ شناسایی و ارائه می شود.
هدف گیری کلمات کلیدی
اگر کلمات کلیدی را بشناسید و بدانید کدام کلمه زودتر به نتیجه خواهد رسید چه اقدامی می کنید؟ مطمئنا شروع به سئو آن کلمات خواهید کرد. در این مرحله به شما می گوییم که کدام کلمه را در چه زمانی وارد سایت کرده و شروع به سئو کردن آن کنید و کدام کلمات را به تدریج اضافه کنید.
آموزش مقدماتی سئو
آموزش هایی به شما می دهیم تا بتوانید تیم فنی مارا ارزیابی کنید و روند پروژه را بهتر درک کنید.
ارسال گزارش کار
در پایان هر ماه گزارش کاملی از کارهایی که انجام شده است را دریافت خواهید کرد
افزایش فروش
با تمرکز بر کلمات کلیدی مهم در حوزه کسب و کار شما و سئو این کلمات و همچنین رعایت اصول فروش و مشتری مداری، درآمدتان چندین برابر، از طریق فروش اینترنتی افزایش خواهد یافت.
برند سازی
بسیاری از وب‌سایت‌ها هزینه‌های کلانی را صرف برند سازی در فضای اینترنت می‌کنند درحال که با کمترین هزینه می‌توانند به تنهایی 50درصد برندسازی را انجام دهند و آن هم به توسط سئو امکانپذیر است.
پایداری در صفحه اول گوگل
بعد از ورود به صفحه اول، گوگل به راحتی جایگاه شما را به دیگران نخواهد داد و لینک شما در نتایج صفحه اول باقی می‌ماند. اما یادتان باشد که رقابت همچنان ادامه دارد و همچنان باید به روند سئو سایت ادامه دهید.
افزایش ورودی کاربران واقعی
با رعایت نکات کاربردی سئو سایت و به مرور زمان، کاربران واقعی به سایت شما سرازیر خواهد شد که باعث موفقیت چشمگیر کسب و کارتان خواهد شد.
استفاده از خدمات شما
اگر سایتی دارید که در آن به جای فروش کالا، خدمات ارائه می‌دهید، با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، شما الویت اول انتخاب کاربران خواهید بود و این پایان کار نیست زیرا اعتباری که از این طریق بدست می‌آورید بسیار باارزش است.

آموزش سئو سایت

جدیدترین آموزش‌های سئو سایت

امتیاز به خدمات سئو

 
 
 
 

آیا این مقاله مفید بود؟

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیاز از رای

اولین نفر باشید که رای میدهد!

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://farawebmaster.com/?p=386
بودجه ماهیانه مدنظر شما*
کلمات کلیدی مد نظر*
کلمه کلیدی خود را بنویسید و در انتها دکمه (+) را بزنید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

online chat
در حال انتقال ...
به هر روشی که راحترید، ما آماده پاسخگویی هستیم.

شماره تماس

013-91015605

WhatsApp , Telegram

09101104711

فراوبمستر - لوگو